O nas

Jesteśmy zespołem programistów zajmującym się rozwojem i wdrażaniem aplikacji mobilnych na systemy Android i iOS. Oferujemy nowoczesne i wydajne zaplecze informatyczne oraz elegancki i responsywny design Twojej aplikacji.

Aplikacje mobilne budujemy z wykorzystaniem technologii Flutter, która pozwala na implementację aplikacji na platformy iOS i Android z wykorzystaniem jednego zespołu programistów. Podejście to skraca czas realizacji i zmniejsza koszty projektu w porównaniu z podejściem standardowym, gdzie aplikacje na iOS i Android tworzą dwa oddzielne zespoły deweloperskie. Zastosowanie technologii Flutter minimalizuje również potencjalne rozbieżności w działaniu aplikacji na poszczególnych platformach. Nasze realizacje od strony back endu aplikacji opieramy o technologię .Net i język C# oraz relacyjne i nierelacyjne bazy danych MS SQL i MongoBD.

Zespół programistów posiada komercyjne doświadczenie w przedstawionych realizacjach na poziomie 3-4 lat oraz kierunkowe wyższe wykształcenie na uczelniach technicznych. Prace realizujemy głównie w systemie zdalnym. Stacjonujemy w Poznaniu, co nie przeszkadza nam w podjęciu projektu na terenie całej Polski.

Stawiamy na wewnętrzny rozwój zespołu, traktujemy projekty, jako wartość dodaną do pracy co wpływa na niskie stawki i realizację projektu z pasją.

Charakteryzujemy się dostępnością, szybką realizacją, zrozumieniem i ludzkim podejściem.

Projektujemy i wdrażamy aplikacje mobilne, które zachwycą użytkowników i rozwiną Twój biznes.

Kontakt